HASAN ÖZYER

İş adamı, Siyasetçi ve Özyer A.Ş Kurucusu

Yönetim Kurulu Başkanımız


Twitter


Facebook-f


Linkedin-in


Instagram

Kurucumuz

1 Aralık 1960’ta Muğla ilinin Fethiye ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Fethiye’de tamamladıktan sonra, Gazi Üniversite Elektrik Mühendisliği Bölümünde eğitimini tamamladı. 

Hayatı boyunca gelişme ve ilerlemenin gücüne inanan Hasan Özyer, memleketi Fethiye’de bulunan aile işletmesinde perakende ve kuyum sektörlerinde ticaret hayatına atıldı. Aile işletmesini geliştirerek, 1948 yılında Ömer Özyer tarafından kurulan Özyer A.Ş firması ile iş hayatına devam etti ve yönetim kurulu başkanlığını üstlendi.

Çevrecilik anlayışına ve toplumsal projelere öncülük ederek, turizm, inşaat ve enerji sektörlerinde bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Mesajımız

Değerli İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız,

1948 yılında başlayan serüvenimiz, bugün yurt içi ve yurt dışında inşaat, enerji üretimi ve dağıtımı, turizm sektörlerinde geniş bir yelpazeye ulaşarak 5000’den fazla çalışanımızla güçlü bir konuma ulaşmıştır.

75 yılı aşkın tecrübemizle, her bir çalışanımızın emeği ve azmiyle başarılarımızı her zaman daha da yükseltme gayreti içindeyiz. Hem bölgemize hem de ülke ekonomisine değer katmak için faaliyetlerimize devam edeceğiz. Faaliyet gösterdiğimiz inşaat, turizm ve enerji alanlarında öncü konumda yer aldık ve her zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yenilikleri ön planda tutarak ilerleyeceğiz. Sosyal sorumluluk projeleri, ticari faaliyetlerimizin yanı sıra bizim için ayrı bir değer taşımaktadır.

“Eğitime %100 Destek” kampanyamız kapsamında inşaatını tamamladığımız “Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi” şimdi 599 öğrenci kapasitesiyle eğitime devam etmektedir. Ayrıca cami ve öğrenci bursları gibi yardımlarla desteklerimizi sürdürmekteyiz.

Bizimle uzun yıllardır yolculuk eden tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize kalpten teşekkür ediyoruz.

Gelecekte de başarılı bir yolculuğa devam edeceğimize inancımız tamdır.
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum 
Lorem ipsum

Lorem ipsum