Kariyer

Hanel Group olarak, çalışanlarımızın hayatında fark yaratacak birliktelik, gelişim ve yaratıcılık kültürünü benimsiyoruz. Genç, dinamik ve teknolojik kadromuzla hızla büyümeye devam ediyoruz ve çalışanlarımız bizim için en önemli unsurlardan biridir. İnsan bakış açısıyla, insanı bir kaynak olarak değil bir “değer” olarak görüyoruz ve firma kültürümüzde bu değerleri yansıtmaya özen gösteriyoruz.

Çalışanlarımızın istihdam edilmesi, ilgili pozisyona yerleştirilmesi, çalışmasına esas yetki ve sorumluluklarının belirlenmesi ve çalışan memnuniyetine katkı sağlanması, insan değerleri politikamızın temel stratejisini oluşturuyor. Bu doğrultuda, çalışanlarımıza sunduğumuz bazı olanaklarımız şunlardır:

Sunduğumuz Faydalar

Eğitim

Şirket içi eğitimlerle tüm çalışanlarımızın, yurt içi ve yurtdışı talep ettikleri konularda desteklenmelerini sağlıyoruz.

Motivasyon

Çalışanlarımızın motivasyonu bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz etkinlikleriyle çalışanlarımızın moralini yükseltiyoruz.

Sağlık

Çalışanlarımızın sağlığına önem veriyoruz ve anlaşmalı olduğumuz kuruluşlarda indirimli sağlık hizmetleri alabilmelerini sağlıyoruz.

_FTH9763

Kreş

Çalışanlarımızın çocukları için anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından indirimli olarak hizmet almalarını sağlıyoruz.