Biz Kimiz?

HANEL, köklü geçmişiyle 1948 yılında ticari faaliyetlerine başlayarak Özyer Grup bünyesine katılmış bir markadır.
Ege Bölgesi’nin en büyük firmaları arasında yer alan HANEL, 5000’den fazla nitelikli çalışanıyla, enerji, inşaat ve turizm sektörlerinde hem yurt içinde hem de yurt dışında aktif olarak hizmet vermektedir.

HANEL

2017 yılında devlet teşviki ile GES projelerine giren HANEL Enerji markası, toplamda 31,5 MW kapasiteli tesisler kurarak başarılı bir şekilde projelerini tamamlamıştır.

HANEL ENERJİ

HANEL Turizm markası, Macaristan’da bulunan “Central Cafe” iş hanını satın alarak turizm faaliyetlerine başlamıştır. Ardından, Macaristan’da 82 oda kapasiteli “Vitta Hotel” işletmesi devralınmış ve Fethiye-Çalış bölgesinde 152 oda kapasiteli “Sundia Exclusive by Liberty Fethiye” 5 yıldızlı otel işletmesi hizmete açılmıştır.

HANEL TURİZM

HANEL İnşaat markası ise 2021 yılında faaliyetlerine başlamış ve şimdiden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Devam eden “Liberty Koymat” çalış bölgesinde yer alacak 561 odalı otel ve diğer projeleriyle de markasını her geçen gün daha da büyütmeye devam etmektedir.

HANEL İNŞAAT

Değerlerimiz

Görevimiz, çatımız altındaki tüm markaların idari, mali, sosyal ve hukuki konularını koordine ederek, çalışma düzenlerini iyileştirmek ve verimliliklerini arttırmaktır.

Misyonumuz

Şirket kültürümüzde öncelikle müşteri memnuniyeti, çalışanlarımızın mutluluğu ve motivasyonu, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkeleri bulunmaktadır.

Değerlerimiz

Ülkemizin geleceği için umutlu bir bakış açısıyla her proje ve yatırımda ayrı bir heyecan hissediyoruz.
Sektörlerin ihtiyaçlarına odaklanarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde lider konuma gelmek için sürekli çalışıyoruz.

Vizyonumuz


[
+]

KURULUŞ

[
+]

ŞİRKET

[
+]

YILLIK TECRÜBE

[
+]

çalışan

[
+]

KW ENERJİ