Hanel Enerji

Enerji, günümüz dünyasının en temel ihtiyaçlarından biridir. Ancak, fosil yakıtların tükenmesi ve çevre kirliliğinin artması, enerji üretiminde farklı alternatiflere yönelmemizi gerektiriyor. Bu yatırımlarımızla, enerji ihtiyacını karşılamakla beraber çevre dostu bir yaklaşımı benimseyerek sürdürülebilir bir geleceğin inşa edilmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Hanel markası olarak, 2017 yılında devlet teşviki ile enerji yatırımlarına başladık ve kısa sürede güneş enerjisi santralleri alanında öncü olmayı başardık. Bu yatırımlarımızla sadece enerji sektöründe öncü olmakla kalmayıp, çevreye duyarlılığımızı ve sürdürülebilir bir gelecek için taahhütlerimizi de yerine getirmekteyiz. Güneş enerjisi santrallerimizle karbon ayak izimizi azaltmaya, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik etmeye ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Güneş enerjisi santrallerimizde, en kaliteli marka ve modelleri tercih ediyoruz. Panel seçimlerimizde Hanwha Q Cells-Monokristal marka model panel, Hanwha Solar Monolikristal GTC Monokristal, GCL Polykristal, Trina Soral -Monokristal ve Honey_M Plus -Monokristal marka model paneller kullanıyoruz. Inverterlerimizde ise, Kaco New Energy Gmbh, Friem-Recon, Fronius Symo markalarını tercih ediyoruz.

Bu yatırımlarımızla, sadece bugünü değil, geleceği de düşünüyoruz. Yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ile, çevreyi koruyarak enerji üretiminde bağımsızlığı sağlayabiliriz. Gelecekte de bu yatırımlarımızı sürdürerek, daha temiz bir çevre ve sürdürülebilir bir gelecek için katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

Projelerimiz

Muğla İli Seydikemer İlçesi Dere Mahallesi Ulualan Mevkiinde 124.064,11 m2 alana
kurulan tesisimizin kurulu gücü 5 MW’ tır.

DEREKÖY GES

Muğla İli Yatağan İlçesi Köklük Mahallesi Yarıkpınar Mevkiinde 89.146,04 m2 alana kurulan tesisimizin kurulu gücü 6 MW’ tır.

KÖKLÜK GES

Niğde İli Merkez İlçesi Aktaş Köyü Şarbeli Mevkiinde 78.291,12 m2 alana kurulan tesisimizin kurulu gücü 5.5 MW’ tır.

AKTAŞ GES

Muğla İli Milas İlçesi Ulaş Mahallesi Yuva alanı Mevkiinde 76.690,3 m2 alana kurulan tesisimizin kurulu gücü 5 MW’ tır.

ULAŞ GES

Muğla İli Seydikemer İlçesi Yaylaatlıdere Mahallesi Enzele Mevkiinde 100.107,38 m2 alana kurulan tesisimizin kurulu gücü 3.5 MW’ tır.

YAYLAATLIDERE GES

Muğla İli Kavaklıdere İlçesi Kavaklıdere Mahallesi Sazak Mevkiinde 38.684,75 m2 alana kurulan tesisimizin kurulu gücü 3 MW’ tır.

KAVAKLIDERE GES